- GRATIS!!!
Wprowadź kod
 TestCV.com on Google+
Zostań partnerem strategicznym TestCV.com

Ze względu na rozwój rynku HR online oraz w odpowiedzi na liczne sugestie i pomysły użytkowników, poszukujemy partnera strategicznego zainteresowanego dalszym, wspólnym rozwojem serwisu. Celem współpracy jest przekształcenie serwisu w większy i bardziej rozbudowany projekt z obszaru HR. 

Podnieś swoje kwalifikacje

Z myślą o naszych Użytkownikach uruchomiliśmy nową funkcjonalność -Podnieś swoje kwalifikacje.  Dzięki ogłoszeniom firm szkoleniowych użytkownicy mają możliwość sprawniejszego uzyskania bądź udoskonalenia swoich kompetencji.
 
 

niemiecki

Test sprawdza umiejętności posługiwania się językiem niemieckim. Sprawdza znajomość gramatyki i słownictwa oraz znajomość słownictwa biznesowego. Sprawdza umiejętność czytania i słuchania ze zrozumieniem.

Uwaga:

Niesamowita promocja! Zniżka 100%* na wykorzystanie testu - oferta ważna do odwołania!

*Dostęp do rozwiązania testu ze zniżką 100% dotyczy osób, które po rozwiązaniu testu umieszczą jego wyniki w swoim CV, na blogu lub na portalu społecznościowym.

ZAPRASZAMY!

Liczba pytań do odpowiedzi: 75
Czas na test: 55 min
Cena testu: 0.00 PLN 0.00 PLN kod rabatowy obowiązuje do 30.06.2016!
 • Gramatyka i słownictwo (45)
  Pytania sprawdzające znajomość gramatyki i słownictwa.
 • Czytanie ze zrozumieniem (8)
  „Potrafię czytać”. Sekcja zawiera fragment tekstu opisującego historię lub wydarzenie. Pytania sprawdzające rozumienie tekstu czytanego.
 • Słuchanie ze zrozumieniem (7)
  „Rozumiem to, co słyszę”. Sekcja zawiera pliki dźwiękowe MP3. Pytania sprawdzają rozumienie tekstu słuchanego.
 • Słownictwo biznesowe (15)
  Pytania sprawdzające znajomość słownictwa biznesowego.
Autorzy:
Maciej Ganczar

Absolwent filologii germańskiej na Uniwersytecie Szczecińskim (2000) oraz Studium Doktoranckiego na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Śląskiego (2007); literaturoznawca niemieckojęzyczny; nauczyciel akademicki; tłumacz literatury niemieckojęzycznej; autor publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu literaturoznawstwa oraz języków specjalistycznych; w charakterze autora materiałów glottodydaktycznych, recenzenta oraz autora przekładów współpracuje z wydawnictwami: LektorKlett, Hueber Polska, Langenscheidt Polska, Langenscheidt KG w Monachium i Berlinie, Poltext, PZWL oraz Agencją Dramatu i Teatru ADiT; rzeczoznawca Ministerstwa Edukacji Narodowej ds. podręczników szkolnych przeznaczonych do kształcenia ogólnego; kierownik studiów podyplomowych z metodyki nauczania języków obcych oraz tłumaczeń przysięgłych w WSEI w Warszawie; od roku 2010 współpracuje z Università del Salento w Lecce (Włochy).

Innowacyjna Gospodarka
Dotacje na Innowacje!
Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki!
UE