- GRATIS!!!
Wprowadź kod
 TestCV.com on Google+
Zostań partnerem strategicznym TestCV.com

Ze względu na rozwój rynku HR online oraz w odpowiedzi na liczne sugestie i pomysły użytkowników, poszukujemy partnera strategicznego zainteresowanego dalszym, wspólnym rozwojem serwisu. Celem współpracy jest przekształcenie serwisu w większy i bardziej rozbudowany projekt z obszaru HR. 

Podnieś swoje kwalifikacje

Z myślą o naszych Użytkownikach uruchomiliśmy nową funkcjonalność -Podnieś swoje kwalifikacje.  Dzięki ogłoszeniom firm szkoleniowych użytkownicy mają możliwość sprawniejszego uzyskania bądź udoskonalenia swoich kompetencji.
 
 

Test szybkiego pisania

Test szybkiego pisania na klawiaturze mierzy dwie rzeczy: prędkość i błędy - zatem jeśli będziesz go zdawał, pamiętaj, by skoncentrować się nie tylko na prędkości, ale również na liczbie popełnianych przez siebie błędów i nastawić się głównie na ich zmniejszenie w przyszłych testach, a nie tylko na zwiększenie szybkości pisania. Pamiętaj: w rezultacie zwiększa się Twoja wydajność!

Test jest również dobrym sposobem na trenowanie szybkości i poprawności pisania, dla wszystkich tych, którzy starają się lub opanowali już bezwzrokowo całą klawiaturę.

Po otrzymaniu oceny, możesz umieścić swoje wyniki na blogu lub gdziekolwiek chcesz, by Twoi znajomi mogli zobaczyć, jak szybko potrafisz pisać na klawiaturze.

Uwaga:

Niesamowita promocja! Zniżka 100%* na wykorzystanie testu - oferta ważna do odwołania!

*Dostęp do rozwiązania testu ze zniżką 100% dotyczy osób, które po rozwiązaniu testu umieszczą jego wyniki w swoim CV, na blogu lub na portalu społecznościowym.

ZAPRASZAMY!

Liczba pytań do odpowiedzi:
Czas na test: 2 min
Cena testu: 0.00 PLN 0.00 PLN kod rabatowy obowiązuje do 30.06.2016!
Innowacyjna Gospodarka
Dotacje na Innowacje!
Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki!
UE